KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13475098
nr 1347 5098
Bengt Ellis
(1923-2006), Sverige
Oljemålning, "Fors i kanjon, höst". Signerad, daterad -73. Olja på duk, 110x80 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:46:52
1.500 kr
2.200 kr
Bengt Ellis
Läs mer om Bengt Ellis